Chcesz mieć dłuższego penisa? Poznaj fakty

Mężczyźni, którzy chcą, aby operacja zwiększyć długość penisa, powinni spróbować nieinwazyjnych metod, takich jak urządzenia trakcyjne prącia lub przedłużacze najpierw, a w niektórych przypadkach nawet spróbować terapii, aby poczuć się pewniej o swoich ciałach, powiedział włoscy urologowie w artykule opublikowanym w kwietniowym wydaniu British Journal of Urology International.

Marco Orderda i Paolo Gontero z Uniwersytetu w Turynie przeprowadzili przegląd badań i doszli do wniosku, że przedłużacze prącia są bardziej skuteczne niż inne nieinwazyjne metody, takie jak urządzenia próżniowe, ćwiczenia i zastrzyki z botoksu. Zauważyli również, że chirurgia niekoniecznie jest idealnym rozwiązaniem, które niektórzy mogą założyć.

jak mieć dłuższego penisa

Profesor urologii stowarzyszonej, powiedział mediom:

W oparciu o aktualne dowody sugerujemy, że przedłużacze prącia, a nie operacja, powinny być pierwszą linią leczenia dla mężczyzn poszukujących procedury przedłużania prącia”;.

Chirurgia charakteryzuje się ryzykiem powikłań i niepożądanych wyników oraz brakiem konsensusu między przedstawicielami zawodów medycznych co do wskazań do zabiegu i stosowanych technik. Dlatego preferowana jest technika nieinwazyjna”;.

Gontero powiedział, że do urologów często podchodzą mężczyźni zaniepokojeni wielkością swojego penisa, nawet jeśli w większości przypadków penis jest normalnego rozmiaru.

Ale istnieją pewne warunki, takie jak choroba Peyroniego i wrodzone nieprawidłowości, które mogą pozostawić człowieka z krótszym niż normalny penisem, jak również procedury chirurgiczne, takie jak radykalna prostatektomia dla mężczyzn z rakiem gruczołu krokowego. Brak skóry z powodu przewlekłego zapalenia lub agresywnego obrzezania może również sprawić, że penis będzie wyglądał na mniejszy.

Poznaj najlepsze produkty na powiększenie penisa, których recenzje znajdziesz na tej stronię:

I inny warunek jest ukryty penis”;, często spotykany u otyłych starszych mężczyzn, których brzuch i skóra pokrywa penisa.

Według większości badań, które poddano przeglądowi, penis był uważany za normalny, jeśli jego długość, gdy wiotka była większa niż 4 cm, a kiedy był wyprostowany, była większa niż 7,5 cm, ale to również zależało od wysokości i BMI. Długość mierzono wzdłuż grzbietowego lub górnego boku.

Gontero powiedział, że żadne badania nie porównały jeszcze chirurgicznych i nieinwazyjnych metod zwiększania długości penisa.

Jednak nasza recenzja sugeruje, że przedłużacze prącia stanowią skuteczną i trwałą metodę wydłużania prącia, zdolną do wydłużenia penisa średnio o 1,8 cm przy minimalnych efektach ubocznych. Porównuje się to korzystnie z operacją, która jest znacznie bardziej inwazyjna dla pacjenta”;, dodał.

Gontero i Oderda dokonali przeglądu pięciu opartych na dowodach badań chirurgii prącia na 121 mężczyznach oraz sześciu opartych na dowodach badań interwencji niechirurgicznych obejmujących łącznie 109 mężczyzn, z których 72 korzystało z przedłużaczy prącia. Wszystkie badania zostały opublikowane w latach 2000-2009.

Stwierdzono, że w wyniku zabiegów chirurgicznych średnia długość zwiotczenia wzrosła o 1,3 do 2,5 cm, natomiast badania trzech typów przedłużaczy prącia doprowadziły do średniego zwiększenia długości zwiotczenia o 0,5 do 2,3 cm.

Przedłużacze prącia zazwyczaj wymagają, aby penis był w trakcji przez kilka godzin dziennie przez kilka miesięcy, a naukowcy zastanawiali się, czy warto było osiągnąć te zyski.

Niewielka liczba mężczyzn, którzy używali przedłużaczy prącia, zgłaszała występowanie siniaków, tymczasowych przebarwień, bólu i swędzenia.

Jedno z badań, które spojrzał na długoterminowe skutki powtarzającego się leczenia próżniowego u 37 mężczyzn nie stwierdzono istotnych zmian w długości penisa po sześciu miesiącach, chociaż zgłaszał stopień zadowolenia psychologicznego dla niektórych mężczyzn. Jeden mężczyzna zgłaszał drętwienie, a inny mężczyzna miał krwiaka (krew pod tkanką).

Inne badania, które zostały poddane przeglądowi, wykazały, że botoks może mieć tymczasowy wpływ na zwiększenie zwiotczałej długości i zmniejszenie zwinięcia prącia, podczas gdy dalsze badania sugerowały, że używanie pierścieni penoskrotalnych z zaburzeniami erekcji narkotyków może pomóc niespokojnym mężczyznom utrzymać erekcję, ale recenzenci mogli znaleźć tylko dwa raporty przypadków, że zmierzono, jak skuteczne były te urządzenia.

Ordeda i Gontero zauważyli, że pomimo faktu, że pomysł przemawia do wielu mężczyzn, i że jest szeroko dyskutowany w Internecie, prawdopodobnie dlatego, że jest tani i nie wiąże się z inwazyjnymi procedurami, nie ma dowodów, że ćwiczenia mogą pomóc człowiekowi wydłużyć penisa.

Wielu mężczyzn, którzy czują, że ich penis jest zbyt mały, często są zaskoczeni odkryciem, że jest on w normalnym zakresie wielkości. Oznacza to, że istnieje rola terapii w pomaganiu tym pacjentom, powiedział recenzent, który zalecił, aby spróbowali terapii poznawczo-behawioralnej w celu poprawy ich postrzegania ich wizerunku ciała.